© - Ferdi Tayfur'un Resmi Hayran Sitesi - ©
Ferdi Tayfur Hayran Sitesine
Lütfen Üye Olun
Ferdi Tayfur Hayran Sitesine
Lütfen Üye Olun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferdi Tayfur'un Resmi Hayran Sitesi

Ana sayfaAnasayfaEtkinlikleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ferdi Tayfur Mahkemelik Oldu

YazarMesaj
ByDaMaR
Site Krucusu
Site Krucusu
ByDaMaR

Ferdi Tayfur Mahkemelik Oldu  Empty
MesajKonu: Ferdi Tayfur Mahkemelik Oldu    Ferdi Tayfur Mahkemelik Oldu  I_icon_minitime12/10/2010, 17:21

Marmaris Beldibi beldesinde bulunan arsasını müteahhitte veren ünlü sanatçı Ferdi Tayfur mahkemelik oldu
Ferdi Tayfur Mahkemelik Oldu  K201002251605108gr5j0bsxwzimv61c479oe2tpfy3aqnlku
Marmaris Beldibi beldesinde bulunan arsasını müteahhitte veren ünlü sanatçı Ferdi Tayfur mahkemelik oldu. 2004 yılında 6 dönümlük arsasını 6 villa karşılığında müteahhit Oktay KaIkavan’a veren sanatçı Ferdi Tayfur hakkında 520 bin TL’lik alacak davası açıldı. İlk celsesi bugün (Perşembe) 2. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen davaya katılan sanatçı Ferdi Tayfur, Söz verilen evler tamamlamayınca başka taşeron firma ile anlaştığım için müteahhit Oktay Kalkavan hakkımda dava açmış. Malımla rezil oldum dedi.

İddiaya göre: yaşamının bir bölümünü Marmaris’te geçiren ünlü ses sanatçısı Ferdi Tayfur, 2004 yılında Beldibi Gökbel Mevkii’nde bulunan 6 dönümlük arsasını 6 villa karşılığında müteahhit Oktay Kalkavan’a verdi. Sanatçı Tayfur, aradan 6 sene geçmesine rağmen kendisine söz verilen villalar tamamlanmayınca, risk oluşturan 2 villa için başka bir taşeron firması ile anlaştı. Bunun üzerine Oktay Kalkavan, sanatçı hakkında 520 bin TL’lik alacak davası açtı. İlk celse için Marmaris’e gelen sanatçı Ferdi Tayfur, duruşma çıkışında yaptığı açıklamada, 20 villanın 6’sını bana verecekti. 2004 yılından bu yana bekliyorum. Hala bitmedi. Kendi evlerini tamamlayıp satmasına rağmen benimkileri teslim etmedi. Villalardan 2 sinde çevre düzenlenmesi yapılmadığı için tehlike oluştu. Bilirkişi raporları düzendendi. Bu nedenle başka bir taşeron firma ile anlaştım. Müteahhit Oktay Kalkavan, bunu gerekçe göstererek hakkımda alacak davası açmış. Elini vicdanına koysun. EI insaf. Kırmayalım diye kendisine verdim, yaranamadım. Kendi malımla rezil oldum dedi.

Yarın akşam (Cuma) İstanbul Bostancı Kültür Merkezi’nde sahne alacağını ve provasını yapmadan Marmaris’e geldiğini belirten Tayfur’a adliye çıkışında vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
http://www.ferditayfur.yetkinforum.com
ByDaMaR
Site Krucusu
Site Krucusu
ByDaMaR

Ferdi Tayfur Mahkemelik Oldu  Empty
MesajKonu: Geri: Ferdi Tayfur Mahkemelik Oldu    Ferdi Tayfur Mahkemelik Oldu  I_icon_minitime2/9/2011, 18:47

.
http://www.ferditayfur.yetkinforum.com

Ferdi Tayfur Mahkemelik Oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ferdi Tayfur’un Kızı Tuğçe Tayfur Rokçı Oldu
» FERDİ TAYFUR TABURCU OLDU
» Ferdi tayfur haram oldu (ferdifon)
» Ferdi Tayfur: "İnternetten Yapılan Müzik İndirimleri Korsanı Aratır Oldu
» Ferdi Tayfur,un Kızı Tuğçe Tayfur Evleniyor