© - Ferdi Tayfur'un Resmi Hayran Sitesi - ©
Ferdi Tayfur Hayran Sitesine
Lütfen Üye Olun
Ferdi Tayfur Hayran Sitesine
Lütfen Üye Olun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferdi Tayfur'un Resmi Hayran Sitesi

Ana sayfaAnasayfaEtkinlikleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

selamünaleyküm

3 posters
YazarMesaj
kralferdi
Yeni Üye
Yeni Üye
kralferdi

selamünaleyküm Empty
MesajKonu: selamünaleyküm   selamünaleyküm I_icon_minitime8/12/2010, 23:31

selamünaleyküm arkadaşlar ferdici dostlarım
kralferdi
Yeni Üye
Yeni Üye
kralferdi

selamünaleyküm Empty
MesajKonu: Geri: selamünaleyküm   selamünaleyküm I_icon_minitime8/12/2010, 23:36

ben ömer ferdicilik adına birlikte çalışmaya davet ediyorum nekadar sizi tanımasamda büyük bir ihtimal tanışıyoruz çünkü formlarınızda kullandınız vede imzanızı koydunuz resimleri aldınız form sahibiyim sorun deyil ben yinede beraber çalışmayı teklif ediyorum hertürlü destekte varız ferdicilik adına birlikte çalışmayı teklif ediyorum gereken desteği göstericem logoysa logo resimse resim flaşsa flaş kabul ederseniz sevinirim hiçbir kötü niyetim yoktur
ela
Yeni Üye
Yeni Üye
ela

selamünaleyküm Empty
MesajKonu: Geri: selamünaleyküm   selamünaleyküm I_icon_minitime8/12/2010, 23:57

selam ferdiçileri
ela
Yeni Üye
Yeni Üye
ela

selamünaleyküm Empty
MesajKonu: Geri: selamünaleyküm   selamünaleyküm I_icon_minitime8/13/2010, 00:00

resimlerimizi izinsiz almaktansa birlikte çalışalım bençede daha iyi olur saygılar ela....
ByDaMaR
Site Krucusu
Site Krucusu
ByDaMaR

selamünaleyküm Empty
MesajKonu: Geri: selamünaleyküm   selamünaleyküm I_icon_minitime8/14/2010, 14:54

a.s h.g öncelıkle ferdici kardeslerim bu sitede uygulanan resımler ve yapılan calısmalar hıc bir siteye ait degıldır sadece benzerlıktır ve onun için saygı duyarım bırlıkte calısmayı seve seve olur msn adresım ferditayfur_bydamar@hotmail.com
http://www.ferditayfur.yetkinforum.com

selamünaleyküm
1 sayfadaki 1 sayfası