© - Ferdi Tayfur'un Resmi Hayran Sitesi - ©
Ferdi Tayfur Hayran Sitesine
Lütfen Üye Olun
Ferdi Tayfur Hayran Sitesine
Lütfen Üye Olun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferdi Tayfur'un Resmi Hayran Sitesi

Ana sayfaAnasayfaEtkinlikleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Başbakandan istedi 5 yıllık vize aldı

YazarMesaj
ByDaMaR
Site Krucusu
Site Krucusu
ByDaMaR

Başbakandan istedi 5 yıllık vize aldı Empty
MesajKonu: Başbakandan istedi 5 yıllık vize aldı   Başbakandan istedi 5 yıllık vize aldı I_icon_minitime3/4/2010, 11:34

Başbakandan istedi 5 yıllık vize aldı 2536

Serdar BENLİ / MAGAZİN SERVİSİ 28 Şubat 2010

UZUN bir aradan sonra Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser veren arabesk müziğin ünlü sanatçısı Ferdi Tayfur, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği kahvaltıda gündeme getirdiği vize sorununu halletti.

KAHVALTININ DETAYLARI

Geçtiğimiz yıl İspanya’da vereceği konseri, vize alamadığı için iptal etmek zorunda kaldığını dile getiren Ferdi Tayfur, Başbakan Erdoğan’ın talimatıyla beş yıllık vizesinin alındığını söyledi. Tayfur, “Ben bunu Başbakanımıza anlatmıştım, aklında kalmış, beni unutmamış duyarlılık gösterip bana vize almış” dedi

KOMEDYENLER KORKSUN

Ferdi Tayfur, Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz’a da gönderme yaparak, “Bu sene bir film yapacağım, komedi nasıl yapılırmış bir de benden görsünler, insanlar nasıl güldürülüyormuş” dedi.
http://www.ferditayfur.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası